جراحي خارج كردن رحم با لاپاراسكوپي

جراحي خارج كردن رحم با لاپاراسكوپي

امروزه یکی از روش های نوین لاپاراسکوپی است که کاربرد های فراوانی در حوزه بیماری های زنان می باشد .

بهترین جراح لاپاراسکوپی

جراحی لاپاراسکوپی کلمه ای است که شاید بیشتر افراد آن را شنیده باشند،اما اطلاعات دقیقی در این باره نداشته باشند .لاپاراسکوپی نوعی شیوه درمان و تشخیص برای بیماری های مختلف است . امروزه بیشتر بیماری های زنان با کمک این روش تشخیص و درمان می شوند .

لاپاراسکوپی روش جراحی نوین است و مورد استفاده اکثریت پزشکان می باشد . در این نوع جراحی ،با کمک یک دوربین  که طی آن ،بدون باز کردن شکم ،حفره ی داخل شکم و لگن کاملا برای جراح روشن و نمایان می شود .

در لاپاراسکوپی به کمک تلسکوپی که قابلیت بزرگنمایی دارد ،جراح دید بهتری خواهد داشت و از این طریق می توانیم بیماری های مختلفی را تشخیص داد و آنها را درمان کرد .

البته ذکر این نکته ضروری است که همیشه لاپاراسکوپی برای درمان مناسب نیست و حتی گاهی خطرناک نیز می باشد .تشخیص انجام لاپاراسکوپی بر عهده جراح می باشد و یک جراح خوب بر حسب موقعیت و شرایط بیمار این روش درمان را انتخاب یا ممنوع می کند .

موارد منع استفاده از لاپاراسکوپی

  • افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا انسداد ریه
  • افراد در سنین بالای 60 سال

لازم به ذکر است که برای انجام لاپاراسکوپی باید در انتخاب جراح مناسب دقت کافی را داشت .

افرادی که تصمیم می‌گیرند از این روش استفاده کنند، باید به یک پزشک متخصصی مراجعه کنند که در این زمینه تبحر و مهارت دارد.

دکتر اعظم السادات مهدوی یکی از پیشکسوتان و مدرسین آموزش جراحی لاپاراسکوپی زنان می باشد و در حیطه لاپاراسکوپی از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است .

برای انتخاب جراح جهت لاپاراسکوپی بیمار می تواند با مراجعه به سایت و مطالعه مقالات و یا کانال های پزشک ،اطلاعات کافی درباره مهارت دکتر و همچنین سابقه ی دکتر به دست آورد .

همینطور با مراجعه به مطب پزشک و گفت و گو با بیماران حاضر در مطب می تواند اطلاعات کافی درباره ی جراح پیدا کند و با تدبیر کافی بهترین جراح لاپاراسکوپی را انتخاب کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =