جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن، از جمله اقداماتی است که در ناحیه تناسلی انجام می شود. عوامل متعددی از جمله سن و تغییرات هورمونی بر ظاهر واژن تاثیر می گذارند. امروزه روش های متعددی برای زیبایی ظاهر واژن وجود دارد که به بررسی آن ها می پردازیم:

واژینوپلاستی

با افزایش سن و یا زایمان های متعدد، دیواره واژن شل و افتاده می شود، واژینوپلاستی شیوه جراحی است که به تنگ شدن عضلات واژن و همچنین افزایش حساسیت و تحریک پذیری حین رابطه جنسی کمک می کند.
تمامی زنانی که واژن بدفرم و شل دارند، و یا آسیب و ضربه ای به واژن شان وارد شده، می توانند این جراحی را انجام دهند. اما این نکته را در نظر داشته باشید، که واژینوپلاستی برای خانم های باردار و یا خانم هایی که قصد بارداری دارند، توصیه نمی شود. انجام هر گونه جراحی پیش از زایمان، می تواند باعث درد بیشتر به هنگام زایمان شود. علاوه بر این زایمان، اثر و تغییرات این جراحی را نیز از بین خواهد برد.
در واژینوپلاستی، عضلات کف لگن به هم نزدیک تر می شوند و پوست اضافی و شل برداشته خواهد شد. در نتیجه:
دیواره واژن تنگ تر می شود.
ظاهر واژن به حالت اولیه خود بر می گردد و همین امر موجب افزایش اعتماد به نفس زنان نیز خواهد شد.
لذت رابطه جنسی نیز بیشتر خواهد شد.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی، شیوه جراحی است که بر روی لابیا (لوب های اطراف واژن)، به تنهایی و یا همراه با واژینوپلاستی انجام می شود. این جراحی بر روی لابیا ماژور (لوب های بزرگ تر و خارجی) و یا لابیا مینور (لوب های کوچک تر و داخلی) صورت می گیرد. لابیاپلاستی، سایز و شکل لابیا را تغییر می دهد، لابیاها کوچکتر، بزرگتر و قرینه می شوند.
خانم هایی که از بزرگی لوب های خود به هنگام پوشیدن لباس های تنگ رنج می برند، می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند. با این کار، اعتماد به نفس زنان نیز بالا می رود.

پرینورافی

پرینورافی، روشی است که برای تنگ کردن واژن و همچنین پیشگیری از افتادگی ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر واژن بیش از حد تنگ شود، عمل دخول به سختی انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفت =