قیمت کاشت موی fit

قیمت کاشت موی fit

کاشت موی fit یکی از روش های کاشت مو می باشد در رابطه با هزینه این روش سوالات متداولی مطرح می شود، هزینه کاشت موی fit به عوامل مختلفی مانند تعداد گرافت های لازم و میزان طاسی سر بستگی دارد برای کسب اطلاعت بیشتر در رابطه با هزینه کاشت موی fit مراجعه حضوری الزامی می باشد .

 

امروزه کاشت مو به روش fit جزو بهترین و موثر ترین روش های کاشت مو شناخته شده است ، در این روش هیچ گونه جراحی صورت نمی گیرد .

ابتدا محل برداشت و کاشت گرافت با استفاده از داروهای بی حسی به صورت موضعی بی حسی می شود تا فرد دردی را در زمان برداشت گرافت یا کاشت گراف احساس نکند . فولیکول مو از بانک موی بیمار با استفاده از یک پانچ برداشته می شود و با دقت بالایی در درون شکافت هایی که هم جهت با رشد موها و در قطر مناسبی ایجاد شده اند قرار داده می شود

ممکن است برای دریافت نتایج بهتر و افزایش تراکم بعد از گذشت چندین ماه در صورت مناسب بودن بانک موی بیمار دو مرتبه کاشت مو به روش fit تکرار شود .

مزیت اصلی این روش کم تهاجمی بودن آن و عدم ایجاد خط بخیه در پشت سر می باشد . همچنین مدت زمان بهبودی بعد از کاشت مو به روش fit بسیار کوتاه تر می باشد .

عزیزان که خواهان انجام کاشت موی طبیعی می باشند و می خواهند با استفاده از روش کاشت موی fit ظاهر زیبایی را در موهای سر خود ایجاد نمایند می توانند با ارسال عکس از جلوی سر، بالای سر و پشت سر از طریق تلگرام قبل از مراجعه حضوری مشاوره های لازم را دریافت نمایند .

می توانید در قسمت گالری سایت نمونه کارهای کاشت مو را مشاهده نمایید . برای تعیین روش مناسب کاشت مو و تعیین هزینه کاشت مراجعه حضوری به کلینیک الزامی می باشد . با استفاده از کاشت مو می توانید به طور دائمی از شر طاسی سر خود رهایی پیدا کنید و دیگر نگرانی در رابطه با ریزش موی سر خود و نواحی طاس سر نداشته باشید .

کلینیک ایران فیت مجهر به جدیدترین دستگاه های روز دنیا می باشد و کادر پزشکی این کلینیک در زمینه کاشت مو مهارت و تجربه بالایی دارند، با کاشت مو در کلینیک کاشت مو می توانید بالاترین میزان رضایت را دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =